بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ اَللّهُمَّ اِنّا نَرْغَبُ اِلَیْکَ فى دَوْلَهٍ کَریمَهٍ تُعِزُّ بِهَا الاْسْلامَ وَاَهْلَهُ وَتُذِلُّ بِهَا النِّفاقَ وَاَهْلَهُ وَتَجْعَلُنا فیها مِنَالدُّعاهِ اِلى طاعَتِکَ وَالْقادَهِ اِلى سَبیلِکَ وَتَرْزُقُنا بِها کَرامَهَ الدُّنْیا وَالاْخِرَهِ اَللّهُمَّ ماعَرَّفْتَنا مِنَ الْحَقِّ فَحَمِّلْناهُ وَما قَصُرْنا عَنْهُ فَبَلِّغْناهُ اَللّهُمَّ الْمُمْ بِهِ شَعَثَنا وَاشْعَبْ بِهِ صَدْعَنا وَارْتُقْ بِهِ فَتْقَنا وَکَثِّرْ بِهِ قِلَّتَنا وَاَعْزِزْ بِهِ ذِلَّتَنا وَاَغْنِ بِهِ عآئِلَنا وَاقْضِ بِهِ عَنْ مَغْرَمِنا وَاجْبُرْبِهِ فَقْرَنا وَسُدَّ بِهِ خَلَّتَنا وَیَسِّرْ بِهِ عُسْرَنا وَبَیِّضْ بِهِ وُجُوهَنا وَفُکَّ بِهِ اَسْرَنا وَاَنْجِحْ بِهِ طَلِبَتَنا وَاَنْجِزْ بِهِ مَواعیدَنا وَاسْتَجِبْ بِهِ دَعْوَتَنا وَاَعْطِنا بِهِ سُؤْلَناوَ بَلِّغْنا بِهِ مِنَ الدُّنْیا وَالاْخِرَهِ آمالَنا وَاَعْطِنا بِهِ فُوْقَ رَغْبَتِنا یا خَیْرَالْمَسْئُولینَ وَاَوْسَعَ الْمُعْطینَ اِشْفِ بِهِ صُدُورَنا وَاَذْهِبْ بِهِ غَیْظَ قُلُوبِنا وَاهْدِنا بِهِ لِمَا اخْتُلِفَ فیهِ مِنَ الْحَقِّ بِاِذْنِکَ اِنَّکَ تَهْدى مَنْ تَشآءُ اِلى صِراطٍ مُسْتَقیمٍ وَانْصُرْنا بِهِ عَلى عَدُوِّکَ وَعَدُوِّنآ اِلهَ الْحَقِّ آمینَ اَللّهُمَّ اِنّا نَشْکوُ اِلَیْکَ فَقْدَ نَبِیِّنا صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَالِهِ وَغَیْبَهَ وَلِیِّنا وَکَثْرَهَ عَدُوِّنا وَقِلَّهَ عَدَدِنا وَشِدّهَ الْفِتَنِ بِنا وَتَظاهُرَ الزَّمانِ عَلَیْنا فَصَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَالِهِ وَاَعِنّا عَلى ذلِکَ بِفَتْحٍ مِنْکَ تُعَجِّلُهُ وَبِضُرٍّ تَکْشِفُهُ وَنَصْرٍ تُعِزُّهُ وَسُلْطانِ حَقٍّ تُظْهِرُهُ وَرَحْمَهٍ مِنْکَ تَجَلِّلُناها وَعافِیَهٍ مِنْکَ تُلْبِسُناها بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ
کلیپ انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور انقلاب امام زمان(عج)
کلیپ های منتخب
خبرها
جستجودر وبلاگ امام و انقلاب
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی

لحظه شمار غیبت
حدیث موضوعی

نظر رهبری در خصوص خرافات مربوط به ۹ ربیع الاول

نظر رهبری در خصوص خرافات مربوط به 9 ربیع الاول


تاریخ انتشار: 1394/09/29 || بازدیدها:
حجه الإسلام و المسلمين شيخ «ابراهیم زکزاکی» رهبر شیعيان نیجریه

۱۰ سال پیش بعد از اینکه کودک نوزاد حجه الإسلام و المسلمين شيخ «ابراهیم زکزاکی» رهبر شیعيان نیجریه در میان آتشی که برای سوزاندن خانه اش شعله ور کرده بودند به شهادت رسید جمعیت گروندگان به مذهب تشیع در نیجیریه به طور قابل ملاحظه و تقریبا دو برابر افزایش یافت.

«مهدي رضواني» مستند ساز ايراني اظهارات خود را در مورد چگونگي پيدايش مذهب تشيع در نيجريه، چنين آغاز کرد: شيعيان نيجريه تحت تأثير انقلاب اسلامي ايران و امام خميني (ره) بعد از پيروزي انقلاب اسلامي به اين مذهب گرويدند و پرچم دار اين هدايت کسي نبود جز شيخ ابراهيم يعقوب زکزاکي، رهبر شيعيان نيجريه.

 شخصيتي آرام، متين، با وقار و مؤمن که اعمال او بيش از اقوالش بر مردم تأثير گذاشته و امروزه پس از گذشت ۳۵ سال از پيروزي انقلاب اسلامي ميليون ها نفر با هدايت و راهنمايي و ارشادات شيخ ابراهيم به مذهب حقه گرويدند.اين مستند ساز ايراني در ادامه گفت: برنامه ها و مناسبت هاي ميليوني شيعيان از جمله برگزاري راهپيمايي روز قدس، برگزاري راهپيمايي وحدت بين اقوام اسلامي در هفته وحدت و برگزاري با شکوه مناسبت هاي مربوط عزاداري حضرت سيد الشهداء عليه السلام که با شور و شعف وصف ناشدني اجرا مي شود...

تاریخ انتشار: 1394/09/29 || بازدیدها:
یوسف گم گشته باز آید به کنعان غم مخور

دوستان همیشه همراه 

برای پیروزی مردم عزیز یمن و سوریه هر روز رو به یمن و یا سوریه بایستید و ۴ قل(سوره های اخلاص، ناس، فلق، کافرون) و آیت الکرسی(سوره بقره-آیه ۲۵۵) را بخوانید

اگر بدانیم فقط با خواندن ۴ سوره و چند آیه از سوره بقره جلوی کشتار بسیاری افراد بیگناه را میگیریم

جلوی یتیم شدن بچه های زیاد و بی فرزند شدن مادران و پدران و بی همسر شدن زنان و مردان

آیا اینکار را انجام نمیدهیم ؟؟!!؟

مسلم است که انجام میدهیم و حتما حتما قطع به یقین انجام میدهیم .

ما اگر شخصی در افریقا اشک از چشمانش جاری شود با او همدردی میکنیم حال اگر شخصی کشته شود اینکار را نمیکنیم ؟!؟!؟ آن هم اگر آن اشخاص مسلمان باشند چه شیعه و چه سنی .


تاریخ انتشار: 1394/09/27 || بازدیدها:
زنان به دلیل تمایل بیشتر به صحبت کردن و ارتباط‌گیری با دیگران، استقبال بهتری از شبکه های اجتماعی داشته‌اند، فارغ از جنبه‌های مثبت و منفی حضور مردم ایران در شبکه‌‌های موبایلی،امنیت زنان ایرانی در این نرم‌افزارها به ویژه تلگرام را مورد بررسی قرارمی دهیم.


تاریخ انتشار: 1394/09/24 || بازدیدها:

ملتی که از عقب نشینی خود جشن و پایکوبی بگیرد دشمن را تشویق به حمله بعدی میکند

جشن هسته ایجشن هسته ای


تاریخ انتشار: 1394/09/16 || بازدیدها:

پروردگارا! سلام من و همه مشتاقان به دین و راهت را به خلیفه ات (عج) در زمین که زمینیان را به نام و راه تو دعوت خواهد نمود،برسان. هم او که کلمه تامّ تو و حافظ اسرار و علوم توست.منتقم و خونخواه مظلومان دنیا که به فرمان تو ، فاتح بر تاریکی های کفر و عصیان خواهد بود و راه حق را نمایان خواهد ساخت.

پروردگارا رحمت و درود فرست بر او و بر پدران بزرگوار او كه امامان هدايت و پيشوايان با بركت امت هستند. درود فرست بر آنان مادامى كه ستارگان طلوع مى كنند و درختان برگ برآورد و ميوه‌ها برسد و شب و روز در عالم رفت و آمد كند. پروردگارا ما را به دوستى آن بزرگوار (عج) بهرمندگردان و در زمره یاران او ،زير پرچم او ،محشورمان ساز.(۱)

فرماندهان اصلی سپاه امام زمان(عج)

سازمان امام مهدی (عج)

سازمان آن حضرت متشکل از:

فرشتگان و اجنه

اصحاب و یاران حضرت (عج)

یاران امام عصر – ارواحنا له الفداء – به چند گروه تقسیم می‌شوند:

۱-یارانی که حضرت مهدی‌علیه السلام نهضت خود را با آنان آغاز می‌کند.

۲-یارانی که به برکت مقدم بقیه اللَّه – ارواحنا فداه – از قبرها برمی‌خیزند.

۳-یارانی که همراه حضرت عیسی‌علیه السلام از آسمان فرود می‌آیند.(۲).....


تاریخ انتشار: 1394/09/14 || بازدیدها:
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دومین نامه به عموم جوانان در کشورهای غربی:
 
بنیانهای یک تعامل صحیح و شرافتمندانه را با جهان اسلام پی‌ریزی کنید (۱۳۹۴/۰۹/۰۸ - ۱۷:۳۳)
حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در نامه‌ای به عموم جوانان کشورهای غربی، حوادث تلخ تروریستی فرانسه را زمینه‌ای برای همفکری خواندند و با بر شمردن نمونه‌های دردناکی از «آثار تروریسم مورد حمایت برخی قدرتهای بزرگ در دنیای اسلام، پشتیبانی از تروریسم دولتی اسرائیل و لشکرکشی‌های خسارت‌آفرین سالهای اخیر به دنیای اسلام»، خطاب به جوانان خاطرنشان کردند: من از شما جوانان میخواهم که بر مبنای یک شناخت درست و با ژرف‌بینی و استفاده از تجربه‌های ناگوار، بنیانهای یک تعامل صحیح و شرافتمندانه را با جهان اسلام پی‌ریزی کنید.


متن نامه رهبر انقلاب اسلامی به این شرح است:
تاریخ انتشار: 1394/09/08 || بازدیدها:
دیدار پوتین با رهبر معظم انقلاب و کنار گذاشتن تشریفات دیپلماتیک، مورد توجه کاربران ایرانی در شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.
احترام ویژه رئیس جمهور روسیه به رهبر انقلاب اسلامی ایران در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفت و تصویر زیر به عنوان مقایسه طرز نشستن پوتین در مقابل رهبری و سایر رؤسای جمهور در بین کاربران شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد:

تاریخ انتشار: 1394/09/05 || بازدیدها:


انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور انقلاب امام زمان(عج)
با سلام به وبلاگ انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) خوش آمدید.مطالب آورده شده در این وبلاگ در بخش پرسش و پاسخ از منبع سخنرانیهای حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای مسعود عالی پیرامون وظایف منتظران در زمان غیبت، علائم ظهور و وظیفه منتظران ، بررسي ويژگي‌هاي خاص امام عصر(عج) و بحث عدالت،نقش امام عصر در تقدير انسانها و... که فایلهای صوتی ومتنی آن در سایت برنامه تلویزیونی سمت خدا به آدرسhttp://samtekhoda.tv3.ir موجود است می باشد . سعی شده از این سخنرانیها در قالب پرسش و پاسخ ،مطالب مورد نیاز همگانی و مسائل مورد سوال به خصوص برای جوانان و نوجوانان مطرح شود .

باشد که مورد توجه و استفاده همه مومنین و منتظران و وجود مبارک حضرتش قرار گیرد و گامی هر چند کوچک در راستای ظهور امام زمان (عج) داشته باشد. کپی برداری و استفاده و انتشار مطالب این وبلاگ کاملا آزاد بوده و اکیدا به خصوص برای سرگروههای حلقه های صالحین و نشست منتظران موعود توصیه می گردد.

از آیت الله بهجت (ره) سؤال شد: « بهترین شیوه ی ارتباط با امام زمان (عج) در این عصر چیه؟ » ایشان فرمودند: «به دستور امام زمان (عج) عمل کردن... اطاعت او کردن... کأنه می بینه... [سپس بعد از اندک تأملی فرمودند:] *کأنه نداره یقینا میبینه...* »

خدایا ببخش... « یقینا میبینه » پس یعنی همه ی آن روز ها که گناه می کردیم رو دیدن و چقدر با دیدن گناه کردن ما ناراحت شدند...

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و اَلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُمْ

آمار سایت

» بازدید امروز : 27
» بازدید دیروز : 1
» بازدید هفتگی : 27
» بازدید ماهیانه : 33
» بازدید سالانه : 14609
» کل بازدیدها : 90635

پروفایل مدیر وبلاگ
نام : زهرا باباخانیا
تحصیلات : کارشناسی نرم افزار
استان : قزوین
شهر : قزوین
email : babakhaniaz@shmail.ir
پانل کاربران
فراموشی کلمه عبور
عضویت
نظرسنجی
اگه همین جمعه قرار باشه آقا بیان، تو به عنوان یه شیعه آماده ای؟
کاملا آماده ام.
نمی دونم! واقعا هیچ........
دارم خودم رو آماده می کنم.
ذکر روزهای هفته