بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ اَللّهُمَّ اِنّا نَرْغَبُ اِلَیْکَ فى دَوْلَهٍ کَریمَهٍ تُعِزُّ بِهَا الاْسْلامَ وَاَهْلَهُ وَتُذِلُّ بِهَا النِّفاقَ وَاَهْلَهُ وَتَجْعَلُنا فیها مِنَالدُّعاهِ اِلى طاعَتِکَ وَالْقادَهِ اِلى سَبیلِکَ وَتَرْزُقُنا بِها کَرامَهَ الدُّنْیا وَالاْخِرَهِ اَللّهُمَّ ماعَرَّفْتَنا مِنَ الْحَقِّ فَحَمِّلْناهُ وَما قَصُرْنا عَنْهُ فَبَلِّغْناهُ اَللّهُمَّ الْمُمْ بِهِ شَعَثَنا وَاشْعَبْ بِهِ صَدْعَنا وَارْتُقْ بِهِ فَتْقَنا وَکَثِّرْ بِهِ قِلَّتَنا وَاَعْزِزْ بِهِ ذِلَّتَنا وَاَغْنِ بِهِ عآئِلَنا وَاقْضِ بِهِ عَنْ مَغْرَمِنا وَاجْبُرْبِهِ فَقْرَنا وَسُدَّ بِهِ خَلَّتَنا وَیَسِّرْ بِهِ عُسْرَنا وَبَیِّضْ بِهِ وُجُوهَنا وَفُکَّ بِهِ اَسْرَنا وَاَنْجِحْ بِهِ طَلِبَتَنا وَاَنْجِزْ بِهِ مَواعیدَنا وَاسْتَجِبْ بِهِ دَعْوَتَنا وَاَعْطِنا بِهِ سُؤْلَناوَ بَلِّغْنا بِهِ مِنَ الدُّنْیا وَالاْخِرَهِ آمالَنا وَاَعْطِنا بِهِ فُوْقَ رَغْبَتِنا یا خَیْرَالْمَسْئُولینَ وَاَوْسَعَ الْمُعْطینَ اِشْفِ بِهِ صُدُورَنا وَاَذْهِبْ بِهِ غَیْظَ قُلُوبِنا وَاهْدِنا بِهِ لِمَا اخْتُلِفَ فیهِ مِنَ الْحَقِّ بِاِذْنِکَ اِنَّکَ تَهْدى مَنْ تَشآءُ اِلى صِراطٍ مُسْتَقیمٍ وَانْصُرْنا بِهِ عَلى عَدُوِّکَ وَعَدُوِّنآ اِلهَ الْحَقِّ آمینَ اَللّهُمَّ اِنّا نَشْکوُ اِلَیْکَ فَقْدَ نَبِیِّنا صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَالِهِ وَغَیْبَهَ وَلِیِّنا وَکَثْرَهَ عَدُوِّنا وَقِلَّهَ عَدَدِنا وَشِدّهَ الْفِتَنِ بِنا وَتَظاهُرَ الزَّمانِ عَلَیْنا فَصَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَالِهِ وَاَعِنّا عَلى ذلِکَ بِفَتْحٍ مِنْکَ تُعَجِّلُهُ وَبِضُرٍّ تَکْشِفُهُ وَنَصْرٍ تُعِزُّهُ وَسُلْطانِ حَقٍّ تُظْهِرُهُ وَرَحْمَهٍ مِنْکَ تَجَلِّلُناها وَعافِیَهٍ مِنْکَ تُلْبِسُناها بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ
کلیپ انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور انقلاب امام زمان(عج)
کلیپ های منتخب
خبرها
جستجودر وبلاگ امام و انقلاب
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی

لحظه شمار غیبت
حدیث موضوعی
امام، روحانیت، نفوذ و دیگر هیچ!+عکس

نفوذ مهمان ناخوانده‌ی امروز نخبگان، روحانیون، دانشگاهیان و مسئولان کشور است که در مراکز تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری نظام حضور فعال دارند....


تاریخ انتشار: 1395/02/17 || بازدیدها:

پس از اینکه 2 میلیارد از اموال بلوکه شده کشورمان در آمریکا توسط دادگاهی در آن کشور به سرقت رفت و دولت ناتوان و منفعل اعتدال تحت فشار افکار عمومی قرار گرفت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به صحنه آمده و اعلام کرد که مقصر اصلی این سرقت، دولت قبل است.

مردانگی را باید از اعتدالیون و اصلاح طلبان آموخت!!! گویند؛ زنی بدحجاب وارد اتحادیه عرب شد‌، به او گفتند: خجالت نمی کشی جلوی مردها بی حجاب آمده ایی؟ زن در پاسخشان گفت: مگر سیدحسن نصرالله اینجاست؟.

گفتند: نه ... زن گفت: پس خفه شوید! من مرد دیگری را در بین شما نمی بینم!!
تاریخ انتشار: 1395/02/17 || بازدیدها:
جناب روحانی که در رابطه با برجام و اعتماد به کدخدا(آمریکا) مبلغی حدود 35 میلیارد دلار به تأسیسات هسته ای کشورمان آنهم تنها با اعتماد به قول و قرار آمریکا، خسارت وارد کرده و مراکز هسته ای کشورمان را به نابودی کشانده است....
تاریخ انتشار: 1395/02/17 || بازدیدها:
در دورانی که کشور هند مستعمره انگلستان بود، سربازان انگلیسی دست هزاران نفر پارچه باف هندویی را بریدند تا اینکه آنها قادر به دوختن و تولید نباشند و پارچه موجود در هندوستان به انگلستان فرستاده می شد تا جوابگوی مواد اولیه مورد نیاز برای دستگاه های خیاطی آنها باشد و صنعت نساجی هندوستان به کلی نابود شد...


تاریخ انتشار: 1395/02/15 || بازدیدها:
معلمی که با ده عضو خانواده اش شهید شد

حول و حوش ساعت یک بعداز ظهر، حلیمه خانم خود را برای اقامه نماز ظهر آماده می کرد که ناگهان وضعیت قرمز شد. منزل آنها در مجیدیه شمالی بود و سطح بلند تپه های عباس آباد به آنها اجازه اشراف به منطقه را می داد، نه تنها صدای انفجار نزدیک بود که حتی از پنجره می شد تشخیص داد دود و آتش از محل خانه پدری بلند شده است.

صبح بیست و ششمین روز از اسفند ماه سال ۱۳۶۶ مصادف با عید مبعث پیامبر(ص) حلیمه خانم خود را برای میزبانی از مادربزرگ، پدر و مادر و خانواده خواهرانش آماده می کرد.

از صبح دلشوره عجیبی، ذهنش را مشغول کرده بود. حول و حوش ساعت یازده با زنگ تلفن، صدای پدرش «ماشاء الله قزوینی» در گوشی پیچید که برای ناهار منتظر ما نباش، بعضی از بچه ها روزه هستند و برای شام خانه شما می آییم.

ماشاءالله قزوینی”، مردی انقلابی، با ایمان و هنرمند بود که با هنرگج کاری، هفت دختر را تربیت کرده و شش تای آنها به خانه بخت  فرستاده بود. او در دوران ملی شدن صنعت نفت از طرفداران «آیت الله کاشانی» بود و بعد از رحلت آیت الله اراکی با شناخت و آگاهی، امام خمینی(ره) را به عنوان مرجع تقلید برای خود و خانواده اش برگزیده بود.....


تاریخ انتشار: 1395/02/13 || بازدیدها:
دختر فلسطینی که برای رفتن به مدرسه باید نردبانش را با خودش ببرد تا بتواند از دیواری که اسرائیلی ها ساخته اند عبور کند.


تاریخ انتشار: 1395/02/10 || بازدیدها:
ضمانت اجرایی خطرناک ظریف در اجرای برجام

آن چیزی که ظریف، آمریکایی ها را با ایمیل، تلفن و حضور، مدام تحت فشار قرار میدهد کدام است؟! چه عاملی است که در متن برجام نیامده است اما آمریکایی ها با آن تحت فشار قرار میگیرند؟!

تاریخ انتشار: 1395/02/08 || بازدیدها:
دیوان عالی آمریکا پرداخت حدود ۲ میلیارد دلار به خانواده‌های قربانیان بمب‌گذاری سال ۱۹۸۳ از محل دارایی‌های مصادره شده ایران را تایید کرد

325acadc-2c73-4876-a5a2-9f8adced76d2.jpg

همزمان با ملاقات وزیر خارجه کشورمان با جان کری، دیوان عالی آمریکا پرداخت حدود ۲ میلیارد دلار به خانواده‌های قربانیان بمب‌گذاری سال ۱۹۸۳ از محل دارایی‌های مصادره شده ایران را تایید کرد

این طرح در حالی مطرح شده که پیش از این یک‌بار بانک مرکزی با استناد به قراردادی بین ایران و آمریکا در سال ۱۹۵۵ که به موجب آن واشنگتن از برداشت از این حساب منع شده، درخواست تجدید نظر در حکم صادر شده را کرده بود.

هرچند کشور ما بارها هرگونه دخالت در ماجرای انفجار مقر نظامیان آمریکا در بیروت را رد کرده و خواستار استیفای حقوق ایران و جبران هرگونه خسارت وارده به کشورمان شده اما آمریکایی‌ها همچنان با مسئول دانستن کشور ما خانواده‌های سربازان آمریکایی کشته شده در انفجار ۱۹۸۳ بیروت را صاحب ۲ میلیارد دلار پول متعلق به بانک مرکزی ایران که در سیتی بانک آمریکا نگهداری می‌شود ‌می‌دانند.


تاریخ انتشار: 1395/02/04 || بازدیدها:
برداشت 2 میلیارد دلار از دارایی‌های ایران

نمایندگان کنگره آمریکا بعد از اعلام خبر برداشت حدود ۲ میلیارد دلار از دارایی‌های مصادر‌شده ایران جهت پرداخت به خانواده‌های قربانیان بمب‌گذاری سال ۱۹۸۳ از آن استقبال کردند. دیوان عالی آمریکا روز چهارشنبه این حکم را اعلام کرد.

سناتور مارک کرک و پیتر روسکام، نماینده‌های ایالت ایلینوی، ایلینا روس – لتینن، نماینده ایالت فلوریدا، پاتریک میهان، نماینده پنسیلوانیا در مصاحبه با پایگاه واشنگتن‌فری‌بیکن تصمیم دادگاه عالی را مورد ستایش قرار داده‌اند....


تاریخ انتشار: 1395/02/02 || بازدیدها:
راهکارهای نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی

دکتر فاطمه محمد بیگی مسئول کارگروه تخصصی زن و خانواده بسیج جامعه زنان و دبیر انجمن اسلامی پزشکان استان قزوین با اشاره به جمله امام راحل(ره) که فرمودند : «ما نان و پنیر خود را می خوریم و روی پای خود می ایستیم» گفت : همانگونه که یک نهال در ابتدا نحیف و شکننده است و سالها طول می کشد تا آن نهال قدرتمند شود ، شرکتهایی که کالای داخلی تولید می کنند در ابتدا ضعیف اند و به مرور قدرت پیدا می کنند .می بایست اعتماد کنیم تا به نهال صنعت کشور، اجازه رشد و تنومند شدن را با مصرف کالای داخلی بدهیم.

دکتر فاطمه محمدبیگی
این کارشناس امور زنان تصریح کرد:
مصرف کالاهای داخلی را ما زنها کلید می زنیم مادامیکه خانمها عزم خودشان را برای مصرف کالای داخلی جذم نکنند در کشور تولید ملی و استفاده از تولیدات داخلی به معنای واقعی رغم نخواهد خورد.ما عملا باید این را اثبات کنیم...

تاریخ انتشار: 1395/01/28 || بازدیدها:
تلویزیون بلومبرگ ، سیف ،هیچ‌ چیز از برجام عاید ایران نشده است

رئیس کل بانک مرکزی در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ تصریح کرد برجام تاکنون «تقریباً هیچ» دستاورد اقتصادی برای ایران نداشته است.

 ولی‌الله سیف، رئیس بانک مرکزی ایران در مصاحبه‌ای با تلویزیون بلومبرگ گفته توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ موسوم به برجام، تا کنون «تقریباً هیچ» دستاورد اقتصادی برای تهران در بر نداشته است.

به نوشته پایگاه اینترنتی بلومبرگ، آقای سیف گفته ایران سه ماه بعد از اجرای شدن برجام، توان دست‌یابی به ۱۰۰ میلیارد دلار دارایی ضبط‌شده‌اش در خارج از کشور را نداشته و برای پرداخت صورت‌حساب‌هایش در مبادلات خارجی به دنبال راهی برای استفاده از دلار است....


تاریخ انتشار: 1395/01/28 || بازدیدها:

جدال موشکی اسلام ناب و اسلام آمریکایی

پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۱۳۵۷؛ سرآغاز تشکیل نظام اسلامی و نخستین حاکمیت «اسلام ناب» پس از صدر اسلام بود. این مسئله اصلی‌ترین خواستگاه اندیشه امام خمینی(ره) را تشکیل می‌داد و ایشان تا آخرین نفس، پاسدار این رکن رکین انقلاب اسلامی بودند و حتی ماه‌های پایانی عمر شریفشان را با بسامدی بالا، صرف بازتعریف دو قطبی اسلام ناب – اسلام آمریکایی و تبیین خطر انحراف انقلاب از اسلام ناب نمودند.

???-???-???-????-??-???-?????.gif

فراوانی کاربرد این دوگانه، در طی زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی خصوصاً در این پیچ تاریخی حساس، حکایت از عزم ایشان در بسط و احیای این منطق فکری، اما مهجور امام خمینی رحمه الله علیه دارد. ایشان در تبیین این مسئله می‌فرمایند:« اولین و اصلی‌ترین نقطه در مبانی امام و نظرات امام، مسئله اسلام ناب محمدی است» و با بیان دیگری می‌افزایند:«راه امام زنده است… اگر ما بخواهیم این درس را برای مسلمانان عالم خلاصه کنیم، این خلاصه عبارت است از بازگشت به اسلام ناب»...


تاریخ انتشار: 1395/01/18 || بازدیدها:
آیت الله خامنه‌ای اوباما را مغلوب کرد
یک وبگاه آمریکایی در یادداشتی تاکید نمود که آمریکا تا مدت‌ها بهای سنگین حماقت‌های خود در قبال ایران را پرداخت خواهد کرد.

خاخام «آبراهام کوپر» معاون سازمان صهیونیستی «سایمون ویزنثال» که شعباتی در آمریکا و سرزمین‌های اشغالی دارد، در یادداشتی که در وبگاه آمریکایی «تامپا تریبیون» منتشر شده است، نوشت: دستگاه قضایی آمریکا اخیرا علیه هفت هکر ایرانی که با دو شرکت این کشور به وبگاه‌هایی در آمریکا و یک سد در نیویورک حمله کرده بودند، کیفرخواست صادر کرد. کیفر خواستی که بر اساس آن این حملات نظام‌مند، بالقوه ویرانگر و گسترده توصیف شدند...


تاریخ انتشار: 1395/01/17 || بازدیدها:
نوستراداموس , جنگ‌جهانی سوم در 3 ماه آینده

طبق نظر آقای پاستور سالازار، چین و روسیه آغاز کنندۀ این جنگ علیه آمریکا هستند. این جنگ ۳ ماه پس از بستن مرزهای اروپایی خواهد افتاد چرا که مهاجران باعث مشکلات زیادی در اروپا شده‌اند. البته تمام این‌ها نظر آقای سالازار است.

ایشان همچنین مدعی شدند که شهاب‌‌سنگ بزرگی به زمین برخورد خواهد کرد و باعث ایجاد زلزله‌ای در سراسر کرۀ زمین خواهد شد. در این حادثه هم ۱٫۵ میلیارد نفر کشته خواهند شد.

او چنان به گفته‌های خود مطمئن است که برای وقوع این حوادث جدول زمان‌بندی‌ای طراحی کرده است. او حتی پیش بینی کرده که در سال ۲۰۲۳ حضرت مسیح باز خواهد گشت.

آقای پاستور سالازاردر ویدیویی از مردم خواسته تا آنجا که می‌‌توانند آب و غذا تهیه کنند، چرا که سال ۲۰۱۶ سال پر از جنگ و خشونت خواهد بود و آنها برای حداقل ۱ سال به مواد غذایی نیاز خواهند داشت.

به ادعای او دونفر از دو سال پیش با او ارتباط برقرار کرده و رابط او خدا هستند و آن‌ها این اطلاعات در اختیارش قرار داده‌اند....


تاریخ انتشار: 1395/01/08 || بازدیدها:
679690
قاضی یکی از دادگاه های آمریکا با صدور حکمی ، ایران را محکوم به پرداخت ده و نیم میلیارد دلار بابت ماجرای یازده سپتامبر سال ۲۰۰۱ کرد که براساس آن، ایران باید به خانواده های قربانیان انفجار مرکز تجارت جهانی و پنتاگون در حوادث یازده سپتامبر غرامت بپردازد.

در پسابرجام دایره اتهامات آمریکا علیه ایران وسعت بیشتری یافته است. چندی پیش ایران را متهم کردند که در انفجار سال ۱۹۸۳ پایگاه نیروی دریایی آمریکا در بیروت و همچنین انفجار در عربستان ضد نیروهای آمریکایی دخالت داشته و خواستار مصادره دو میلیارد دلار از دارایی های مسدود شده بانک مرکزی ایران برای پرداخت به آمریکایی هایی که آنها را قربانیان حوادث تروریستی می نامند شدند....


تاریخ انتشار: 1395/01/08 || بازدیدها:
دولت در سال 94 چقدر به بانک مرکزی بدهکار تر شد؟

 رئیس جمهور روحانی در اولین سخنان سال ۹۵ خود در قالب پیام نوروزی مدعی شد در طول تمام سال دستش به سمت بانک مرکزی دراز نشده است.

این در حالی است که نمودار موجود نشان می دهد دولت روحانی نه تنها در طول بیش از دو سال و نیم گذشته بارها از بانک مرکزی قرض گرفته است بلکه در طول سال ۹۴ این مبالغ چند برابر شده است.

حیدر مستخدمین مشاور وزیر اقتصاد در این باره می گوید: دولت هر ۱۶۰ روز یک بار از بانک مرکزی استقراض داشته و در ۹۵۰ روز گذشته پایه پولی ۴۱ هزار میلیارد تومان افزایش داشته است.

 

حسن روحانی همچنین با ادعای مفید بودن برجام یک برای کشور مدعی شد که سال ۹۵ برجام دو را اجرایی می کند!

منبع :  شبکه اطلاع رسانی مرصاد


تاریخ انتشار: 1395/01/07 || بازدیدها:
خیمه شب بازی آمریکا در شورای امنیت

آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری است و یکی از انتقادات اصلی جمهوری خواهان در مقابل اوباما این است که با ایران مماشات میکند! لذا بنظر میرسد این موضع آمریکا در محکوم کردن آزمایش موشکی ایران مصرف داخلی داشته و تا حدودی برای جلب افکار عمومی مردم آمریکا بر ضد ایران اتخاذ شده باشد...
تاریخ انتشار: 1395/01/04 || بازدیدها:
مهرنامه، نشریه‌ای روشنفکرنما و غرب‌زده است که در مقدمه تمام شمارگان آن می‌گویند، از هیچ ایدئولوژی سیاسی و اجتماعی جانبداری نمی‌کند و طرفدار هیچ جناح سیاسی یا فکری نیست و البته که این پارادوکس و دوگانگی در محتواهای این نشریه به وضوح دیده می‌شود و مهر ابطالی بر ادعای بی‌طرفی آن می‌زند.

686896

نشریه مهرنامه در ویژه‌نامه نوروزی خود در مطلبی با عنوان «مشارکت سیاسی با حضور تهی‌دستان» نتیجه انتخابات مجلس در مشهد و پیروزی قاطع و معنی‌دار اصولگراها و متدینین را به سخره کشید. نگارنده می‌گوید، «ضریب نفوذ تلفن همراه در مشهد 58 درصد است، بر همین اساس، حتی در صورتی که طیف اصلاح‌طلبان قصد استفاده از ابزار تلفن همراه برای تبلیغات را داشته باشند با زعم امکان فراگیری این ابزار در مشهد به اندازه نصف شهر است» همچنین می‌افزاید، «پایگاه‌های نیروهای اصولگرا در نهادهای خدماتی شهر مانند شهرداری به‌سادگی اجازه نداد تا فضای رقابتی شکل بگیرد.» در جای دیگر می‌گوید، «نرخ مشارکت سیاسی جمعیت حاشیه نشین مشهد بیش از مرکز نشینان است و الگوی انتخاب افراد در مشهد نیز همچنان بر مبنای حضور چهره‌های تندرو صورت می‌گیرد و خراسان رضوی با حضور حاشیه‌نشینان بیشترین تنش‌های انتخاباتی را داشته و در ادامه مشهد را جزو جرم‌خیزترین شهرهای ایران دانسته است.....
تاریخ انتشار: 1395/01/02 || بازدیدها:

رضا كيانيان اعتقادات ديني و عرق ملي را مهمترين انگيزه جهادگران بسيجي براي برگزاري اردوي جهادي عنوان كرد و گفت: جهادگران بسيجي دقيقا همان بچه هاي نسل جنگ و دفاع مقدس هستند. آن روز جنگ ما نظامي بود و امروز نبرد ما در خدمت رساني و حضور در مناطق محروم معنا مي يابد. بايد به اين جهادگران خداقوت گفت و دست آنها را بوسيد...

رضا كيانيان جهادگران بسيجي دقيقا همان بچه هاي نسل جنگ هستند

تاریخ انتشار: 1395/01/02 || بازدیدها:
نفوذ به شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی و پخش تصاویر انتفاضه قدس

افراد ناشناس جمعه شب با نفوذ به شبکه دوم تلویزیون رژیم اسرائیل، تصاویر انتفاضه ملت فلسطین را از آن پخش کردند. شبکه تلویزیونی المنار اعلام کرد، افراد ناشناس جمعه شب چند دقیقه به شبکه دوم تلویزیون اسرائیل نفوذ کردند و تصاویری از “انتفاضه قدس” را پخش کردند که باعث شوکه شدن بینندگان شد.

نفوذکنندگان محتوای تبلیغاتی از “انتفاضه” همراه با سرودی در ستایش از شهدایی که از آغاز انتفاضه اخیر شهر قدس تاکنون جان خود را از دست داده اند، پخش کردند...


تاریخ انتشار: 1394/12/23 || بازدیدها:

  1  2  3


انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور انقلاب امام زمان(عج)
با سلام به وبلاگ انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) خوش آمدید.مطالب آورده شده در این وبلاگ در بخش پرسش و پاسخ از منبع سخنرانیهای حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای مسعود عالی پیرامون وظایف منتظران در زمان غیبت، علائم ظهور و وظیفه منتظران ، بررسي ويژگي‌هاي خاص امام عصر(عج) و بحث عدالت،نقش امام عصر در تقدير انسانها و... که فایلهای صوتی ومتنی آن در سایت برنامه تلویزیونی سمت خدا به آدرسhttp://samtekhoda.tv3.ir موجود است می باشد . سعی شده از این سخنرانیها در قالب پرسش و پاسخ ،مطالب مورد نیاز همگانی و مسائل مورد سوال به خصوص برای جوانان و نوجوانان مطرح شود .

باشد که مورد توجه و استفاده همه مومنین و منتظران و وجود مبارک حضرتش قرار گیرد و گامی هر چند کوچک در راستای ظهور امام زمان (عج) داشته باشد. کپی برداری و استفاده و انتشار مطالب این وبلاگ کاملا آزاد بوده و اکیدا به خصوص برای سرگروههای حلقه های صالحین و نشست منتظران موعود توصیه می گردد.

از آیت الله بهجت (ره) سؤال شد: « بهترین شیوه ی ارتباط با امام زمان (عج) در این عصر چیه؟ » ایشان فرمودند: «به دستور امام زمان (عج) عمل کردن... اطاعت او کردن... کأنه می بینه... [سپس بعد از اندک تأملی فرمودند:] *کأنه نداره یقینا میبینه...* »

خدایا ببخش... « یقینا میبینه » پس یعنی همه ی آن روز ها که گناه می کردیم رو دیدن و چقدر با دیدن گناه کردن ما ناراحت شدند...

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و اَلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُمْ

آمار سایت

» بازدید امروز : 39
» بازدید دیروز : 1
» بازدید هفتگی : 39
» بازدید ماهیانه : 45
» بازدید سالانه : 14621
» کل بازدیدها : 90647

پروفایل مدیر وبلاگ
نام : زهرا باباخانیا
تحصیلات : کارشناسی نرم افزار
استان : قزوین
شهر : قزوین
email : babakhaniaz@shmail.ir
پانل کاربران
فراموشی کلمه عبور
عضویت
نظرسنجی
اگه همین جمعه قرار باشه آقا بیان، تو به عنوان یه شیعه آماده ای؟
کاملا آماده ام.
نمی دونم! واقعا هیچ........
دارم خودم رو آماده می کنم.
ذکر روزهای هفته