بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ اَللّهُمَّ اِنّا نَرْغَبُ اِلَیْکَ فى دَوْلَهٍ کَریمَهٍ تُعِزُّ بِهَا الاْسْلامَ وَاَهْلَهُ وَتُذِلُّ بِهَا النِّفاقَ وَاَهْلَهُ وَتَجْعَلُنا فیها مِنَالدُّعاهِ اِلى طاعَتِکَ وَالْقادَهِ اِلى سَبیلِکَ وَتَرْزُقُنا بِها کَرامَهَ الدُّنْیا وَالاْخِرَهِ اَللّهُمَّ ماعَرَّفْتَنا مِنَ الْحَقِّ فَحَمِّلْناهُ وَما قَصُرْنا عَنْهُ فَبَلِّغْناهُ اَللّهُمَّ الْمُمْ بِهِ شَعَثَنا وَاشْعَبْ بِهِ صَدْعَنا وَارْتُقْ بِهِ فَتْقَنا وَکَثِّرْ بِهِ قِلَّتَنا وَاَعْزِزْ بِهِ ذِلَّتَنا وَاَغْنِ بِهِ عآئِلَنا وَاقْضِ بِهِ عَنْ مَغْرَمِنا وَاجْبُرْبِهِ فَقْرَنا وَسُدَّ بِهِ خَلَّتَنا وَیَسِّرْ بِهِ عُسْرَنا وَبَیِّضْ بِهِ وُجُوهَنا وَفُکَّ بِهِ اَسْرَنا وَاَنْجِحْ بِهِ طَلِبَتَنا وَاَنْجِزْ بِهِ مَواعیدَنا وَاسْتَجِبْ بِهِ دَعْوَتَنا وَاَعْطِنا بِهِ سُؤْلَناوَ بَلِّغْنا بِهِ مِنَ الدُّنْیا وَالاْخِرَهِ آمالَنا وَاَعْطِنا بِهِ فُوْقَ رَغْبَتِنا یا خَیْرَالْمَسْئُولینَ وَاَوْسَعَ الْمُعْطینَ اِشْفِ بِهِ صُدُورَنا وَاَذْهِبْ بِهِ غَیْظَ قُلُوبِنا وَاهْدِنا بِهِ لِمَا اخْتُلِفَ فیهِ مِنَ الْحَقِّ بِاِذْنِکَ اِنَّکَ تَهْدى مَنْ تَشآءُ اِلى صِراطٍ مُسْتَقیمٍ وَانْصُرْنا بِهِ عَلى عَدُوِّکَ وَعَدُوِّنآ اِلهَ الْحَقِّ آمینَ اَللّهُمَّ اِنّا نَشْکوُ اِلَیْکَ فَقْدَ نَبِیِّنا صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَالِهِ وَغَیْبَهَ وَلِیِّنا وَکَثْرَهَ عَدُوِّنا وَقِلَّهَ عَدَدِنا وَشِدّهَ الْفِتَنِ بِنا وَتَظاهُرَ الزَّمانِ عَلَیْنا فَصَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَالِهِ وَاَعِنّا عَلى ذلِکَ بِفَتْحٍ مِنْکَ تُعَجِّلُهُ وَبِضُرٍّ تَکْشِفُهُ وَنَصْرٍ تُعِزُّهُ وَسُلْطانِ حَقٍّ تُظْهِرُهُ وَرَحْمَهٍ مِنْکَ تَجَلِّلُناها وَعافِیَهٍ مِنْکَ تُلْبِسُناها بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ
کلیپ انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور انقلاب امام زمان(عج)
کلیپ های منتخب
خبرها
جستجودر وبلاگ امام و انقلاب
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی

لحظه شمار غیبت
حدیث موضوعی
تلویزیون بلومبرگ ، سیف ،هیچ‌ چیز از برجام عاید ایران نشده است

رئیس کل بانک مرکزی در مصاحبه با تلویزیون بلومبرگ تصریح کرد برجام تاکنون «تقریباً هیچ» دستاورد اقتصادی برای ایران نداشته است.

 ولی‌الله سیف، رئیس بانک مرکزی ایران در مصاحبه‌ای با تلویزیون بلومبرگ گفته توافق هسته‌ای ایران و گروه ۱+۵ موسوم به برجام، تا کنون «تقریباً هیچ» دستاورد اقتصادی برای تهران در بر نداشته است.

به نوشته پایگاه اینترنتی بلومبرگ، آقای سیف گفته ایران سه ماه بعد از اجرای شدن برجام، توان دست‌یابی به ۱۰۰ میلیارد دلار دارایی ضبط‌شده‌اش در خارج از کشور را نداشته و برای پرداخت صورت‌حساب‌هایش در مبادلات خارجی به دنبال راهی برای استفاده از دلار است....


تاریخ انتشار: 1395/01/28 || بازدیدها:

لیلة الرغائب به معنی شب آرزوهاست و مؤمنین در این شب حاجات خود را از ذات باریتعالی مسئلت می کنند اما اگر بخواهیم به معنی واقعی این اصطلاح پی ببریم شاید بهترین تعبیر آن باشد که این شب شبی برای طلب بهترین نیتها و بهترین رغبتها از خداوند و چه نیتی بهتر از اینکه از خداوند بالاترین آرزوی انبیاء و اولیاء را که ظهور آخرین حجت خدا و بقیة الله حضرت مهدی(عج) است را درخواست کنیم.

من وتو دراین شب بزرگ دست به دعابرای رهایی مسلمانان سوریه، فلسطین،عراق،افغانستان،‌بحرین و..ازظلم استکبار،صهیونیزم و وهابیت بلندخواهیم کرد.
photo_2016-04-12_20-33-43


تاریخ انتشار: 1395/01/26 || بازدیدها:
لیله الرغائب
تاریخ انتشار: 1395/01/26 || بازدیدها:
photo_2016-04-06_19-07-29.jpg
تاریخ انتشار: 1395/01/20 || بازدیدها:

جدال موشکی اسلام ناب و اسلام آمریکایی

پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۱۳۵۷؛ سرآغاز تشکیل نظام اسلامی و نخستین حاکمیت «اسلام ناب» پس از صدر اسلام بود. این مسئله اصلی‌ترین خواستگاه اندیشه امام خمینی(ره) را تشکیل می‌داد و ایشان تا آخرین نفس، پاسدار این رکن رکین انقلاب اسلامی بودند و حتی ماه‌های پایانی عمر شریفشان را با بسامدی بالا، صرف بازتعریف دو قطبی اسلام ناب – اسلام آمریکایی و تبیین خطر انحراف انقلاب از اسلام ناب نمودند.

???-???-???-????-??-???-?????.gif

فراوانی کاربرد این دوگانه، در طی زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی خصوصاً در این پیچ تاریخی حساس، حکایت از عزم ایشان در بسط و احیای این منطق فکری، اما مهجور امام خمینی رحمه الله علیه دارد. ایشان در تبیین این مسئله می‌فرمایند:« اولین و اصلی‌ترین نقطه در مبانی امام و نظرات امام، مسئله اسلام ناب محمدی است» و با بیان دیگری می‌افزایند:«راه امام زنده است… اگر ما بخواهیم این درس را برای مسلمانان عالم خلاصه کنیم، این خلاصه عبارت است از بازگشت به اسلام ناب»...


تاریخ انتشار: 1395/01/18 || بازدیدها:
آیت الله خامنه‌ای اوباما را مغلوب کرد
یک وبگاه آمریکایی در یادداشتی تاکید نمود که آمریکا تا مدت‌ها بهای سنگین حماقت‌های خود در قبال ایران را پرداخت خواهد کرد.

خاخام «آبراهام کوپر» معاون سازمان صهیونیستی «سایمون ویزنثال» که شعباتی در آمریکا و سرزمین‌های اشغالی دارد، در یادداشتی که در وبگاه آمریکایی «تامپا تریبیون» منتشر شده است، نوشت: دستگاه قضایی آمریکا اخیرا علیه هفت هکر ایرانی که با دو شرکت این کشور به وبگاه‌هایی در آمریکا و یک سد در نیویورک حمله کرده بودند، کیفرخواست صادر کرد. کیفر خواستی که بر اساس آن این حملات نظام‌مند، بالقوه ویرانگر و گسترده توصیف شدند...


تاریخ انتشار: 1395/01/17 || بازدیدها:
نوستراداموس , جنگ‌جهانی سوم در 3 ماه آینده

طبق نظر آقای پاستور سالازار، چین و روسیه آغاز کنندۀ این جنگ علیه آمریکا هستند. این جنگ ۳ ماه پس از بستن مرزهای اروپایی خواهد افتاد چرا که مهاجران باعث مشکلات زیادی در اروپا شده‌اند. البته تمام این‌ها نظر آقای سالازار است.

ایشان همچنین مدعی شدند که شهاب‌‌سنگ بزرگی به زمین برخورد خواهد کرد و باعث ایجاد زلزله‌ای در سراسر کرۀ زمین خواهد شد. در این حادثه هم ۱٫۵ میلیارد نفر کشته خواهند شد.

او چنان به گفته‌های خود مطمئن است که برای وقوع این حوادث جدول زمان‌بندی‌ای طراحی کرده است. او حتی پیش بینی کرده که در سال ۲۰۲۳ حضرت مسیح باز خواهد گشت.

آقای پاستور سالازاردر ویدیویی از مردم خواسته تا آنجا که می‌‌توانند آب و غذا تهیه کنند، چرا که سال ۲۰۱۶ سال پر از جنگ و خشونت خواهد بود و آنها برای حداقل ۱ سال به مواد غذایی نیاز خواهند داشت.

به ادعای او دونفر از دو سال پیش با او ارتباط برقرار کرده و رابط او خدا هستند و آن‌ها این اطلاعات در اختیارش قرار داده‌اند....


تاریخ انتشار: 1395/01/08 || بازدیدها:
679690
قاضی یکی از دادگاه های آمریکا با صدور حکمی ، ایران را محکوم به پرداخت ده و نیم میلیارد دلار بابت ماجرای یازده سپتامبر سال ۲۰۰۱ کرد که براساس آن، ایران باید به خانواده های قربانیان انفجار مرکز تجارت جهانی و پنتاگون در حوادث یازده سپتامبر غرامت بپردازد.

در پسابرجام دایره اتهامات آمریکا علیه ایران وسعت بیشتری یافته است. چندی پیش ایران را متهم کردند که در انفجار سال ۱۹۸۳ پایگاه نیروی دریایی آمریکا در بیروت و همچنین انفجار در عربستان ضد نیروهای آمریکایی دخالت داشته و خواستار مصادره دو میلیارد دلار از دارایی های مسدود شده بانک مرکزی ایران برای پرداخت به آمریکایی هایی که آنها را قربانیان حوادث تروریستی می نامند شدند....


تاریخ انتشار: 1395/01/08 || بازدیدها:
دولت در سال 94 چقدر به بانک مرکزی بدهکار تر شد؟

 رئیس جمهور روحانی در اولین سخنان سال ۹۵ خود در قالب پیام نوروزی مدعی شد در طول تمام سال دستش به سمت بانک مرکزی دراز نشده است.

این در حالی است که نمودار موجود نشان می دهد دولت روحانی نه تنها در طول بیش از دو سال و نیم گذشته بارها از بانک مرکزی قرض گرفته است بلکه در طول سال ۹۴ این مبالغ چند برابر شده است.

حیدر مستخدمین مشاور وزیر اقتصاد در این باره می گوید: دولت هر ۱۶۰ روز یک بار از بانک مرکزی استقراض داشته و در ۹۵۰ روز گذشته پایه پولی ۴۱ هزار میلیارد تومان افزایش داشته است.

 

حسن روحانی همچنین با ادعای مفید بودن برجام یک برای کشور مدعی شد که سال ۹۵ برجام دو را اجرایی می کند!

منبع :  شبکه اطلاع رسانی مرصاد


تاریخ انتشار: 1395/01/07 || بازدیدها:
خیمه شب بازی آمریکا در شورای امنیت

آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری است و یکی از انتقادات اصلی جمهوری خواهان در مقابل اوباما این است که با ایران مماشات میکند! لذا بنظر میرسد این موضع آمریکا در محکوم کردن آزمایش موشکی ایران مصرف داخلی داشته و تا حدودی برای جلب افکار عمومی مردم آمریکا بر ضد ایران اتخاذ شده باشد...
تاریخ انتشار: 1395/01/04 || بازدیدها:
مرور تلخیها و شیرینیهای سال 94 در کلام رهبری
تاریخ انتشار: 1395/01/04 || بازدیدها:
مهرنامه، نشریه‌ای روشنفکرنما و غرب‌زده است که در مقدمه تمام شمارگان آن می‌گویند، از هیچ ایدئولوژی سیاسی و اجتماعی جانبداری نمی‌کند و طرفدار هیچ جناح سیاسی یا فکری نیست و البته که این پارادوکس و دوگانگی در محتواهای این نشریه به وضوح دیده می‌شود و مهر ابطالی بر ادعای بی‌طرفی آن می‌زند.

686896

نشریه مهرنامه در ویژه‌نامه نوروزی خود در مطلبی با عنوان «مشارکت سیاسی با حضور تهی‌دستان» نتیجه انتخابات مجلس در مشهد و پیروزی قاطع و معنی‌دار اصولگراها و متدینین را به سخره کشید. نگارنده می‌گوید، «ضریب نفوذ تلفن همراه در مشهد 58 درصد است، بر همین اساس، حتی در صورتی که طیف اصلاح‌طلبان قصد استفاده از ابزار تلفن همراه برای تبلیغات را داشته باشند با زعم امکان فراگیری این ابزار در مشهد به اندازه نصف شهر است» همچنین می‌افزاید، «پایگاه‌های نیروهای اصولگرا در نهادهای خدماتی شهر مانند شهرداری به‌سادگی اجازه نداد تا فضای رقابتی شکل بگیرد.» در جای دیگر می‌گوید، «نرخ مشارکت سیاسی جمعیت حاشیه نشین مشهد بیش از مرکز نشینان است و الگوی انتخاب افراد در مشهد نیز همچنان بر مبنای حضور چهره‌های تندرو صورت می‌گیرد و خراسان رضوی با حضور حاشیه‌نشینان بیشترین تنش‌های انتخاباتی را داشته و در ادامه مشهد را جزو جرم‌خیزترین شهرهای ایران دانسته است.....
تاریخ انتشار: 1395/01/02 || بازدیدها:

رضا كيانيان اعتقادات ديني و عرق ملي را مهمترين انگيزه جهادگران بسيجي براي برگزاري اردوي جهادي عنوان كرد و گفت: جهادگران بسيجي دقيقا همان بچه هاي نسل جنگ و دفاع مقدس هستند. آن روز جنگ ما نظامي بود و امروز نبرد ما در خدمت رساني و حضور در مناطق محروم معنا مي يابد. بايد به اين جهادگران خداقوت گفت و دست آنها را بوسيد...

رضا كيانيان جهادگران بسيجي دقيقا همان بچه هاي نسل جنگ هستند

تاریخ انتشار: 1395/01/02 || بازدیدها:
photo_2016-03-14_20-50-21.jpg
photo_2016-03-14_20-53-52.jpg

photo_2016-03-16_08-53-03.jpg

photo_2016-01-31_20-12-36.jpg


تاریخ انتشار: 1394/12/26 || بازدیدها:
طرح استغاثه به امام زمان(عج)

طرح استغاثه به امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) که نمونه آن در تاریخ غیبت امام زمان(ارواحنا لتراب مقدمه فداه) نبوده است.

توضیح طرح استغاثه به امام زمان(عج) : http://www.esteghase.ir/

دانلود فایل

نماز استغاثه به امام زمان(عج) در آخرین جمعه سال 

با توجه به گرفتاری‌ها و فتنه‌های فراوان جهان اسلام، به خصوص گرفتاری‌هایی که جامعه شیعیان متحمل آن شده‌اند، جمعی از مردم عزیز با محوریت علمای ربانی، انقلابی و ولایی با همکاری کمیته های مردمی در نظر دارند به صورت جمعی و همگانی اقدام به دعا و نماز استغاثه به امام زمان(ارواحنافداه) به نیت تعجیل در امر فرج مولای منتظرمان نمایند. و این طرح با نام «استغاثه رمز نزدیکی ظهور» انجام می‌گیرد.
این نماز را شیخ عباس قمی(ره) در مفاتیح‌الجنان به نقل از «کلم الطیب» آورده‌ است.

این نماز باید فرادا خواند شود .با توجه به مشورت‌های انجام شده، این طرح با نظر حضرت آیت‌الله سید محمدکاظم مدرسی در جمعه آخر سال (۲۸ اسفند) اجرا می‌گردد. محل تجمع منتظران ظهور،‌ آستان مقدس امامزاده ها در ساعت ۶:۳۰ صبح همراه با قرائت دعای پرفیض ندبه خواهد بود.

سخنرانی، زیارت آل‌یاسین، مناجات و زمزمه همگانی دعای فرج از برنامه‌های دیگر این طرح می‌باشد. در خصوص این برنامه از مراجع عظام تقلید (آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، صافی، شبیری زنجانی، علوی گرگانی و مکارم شیرازی) استفتاء شده است. 
محمدعلی کریمی،مسئول ستاد مردمی استغاثه در پاسخ به این سؤال که آیا مشابه این برنامه در کشور وجود دارد گفت: این برنامه توسط معاونت فرهنگی مسجد مقدس جمکران، بنیاد مهدی موعود قم، بنیاد مهدی موعود مشهد، قرارگاه خاتم‌الاصیاء فرهنگستان علوم قم، مؤسسه مصاف تهران (استاد رائفی‌پور)، مؤسسه فرهنگی هنری منتظران منجی تهران (دکتر شجاعی) دانشگاه‌های مشهد و…. در حال پیگیری و برنامه‌ریزی است. 
مسئول اجتماعات مهدوی در باب اهمیت و ضرورت این کار اظهار داشت: نياز به همدلي اجتماعی براي تعجيل در ظهور امام زمان(عج) و وجود خلاء حركت‌هاي اجتماعي صحيح مهدوي و جولان منحرفين در مسئله مهدويت (‌جريان شيعه انگليسي و…)‌ از جمله موارد ضرورت انجام این طرح است. وی افزود:‌ این برنامه اهداف زیادی دارد که عبارتند از: ۱- ايجاد جريان توجه به مسئله تعجيل فرج حضرت صاحب الزمان(عج) با آمادگي عمومي براي آن. ۲- تقويت و ايجاد حركت‌هاي مردمي جديد با هسته‌هاي مركزي سالم در بسترهاي مختلف اجتماعي براي پر نمودن خلاء موجود. ۳- بسترسازي براي ورود دقيق و سازماندهي شده به سمت ايجاد بدنه اجتماعي مهدوي همراه با معارف و شور مناسب. اجتماع ايماني مردم.
وی این نکته را نیز خاطرنشان کرد که‌ براي اينكه انقلابي بودن اين حركت نشان داده شود نياز نيست اعلام عمومي شود، بلكه استفاده از عناصر شاخص انقلابي در اين برنامه جريان انقلابي بودن آن را نشان خواهد داد. این فقط یک دعای همگانی نیست، بلکه آرزومندیم مقدمه‌ای باشد بر اجتماع قلوب سراسری در وفای به عهد با امام زمان(عج).

به اطلاع میرساند تجمع مردمی استغاثه تاکنون در شهر های مشهد،قم،تهران،یزد،کرمان،ارزوئیه کرمان،کهگیلویه – شهرستان سوق،هرمزگان- خمینی شهر،یادمان شهدای طلائیه،یادمان شهدای اروند،بروجن،تبریزو کشورهای عراق (نجف،کربلا)،لبنان(بیروت)سوریه(دمشق)آمریکا(ایالت تئودا)برگزار میگردد

شما منتظر گرامی هم میتوانید با مراجعه به نزدیکترین شهر در این حرکت مردمی شرکت نمایید ویا همزمان باسایر منتظران در آخرین جمعه سال نماز استغاثه را شخصا اقامه فرمایید.

همچنین از شما تقاضا داریم سایر منتظران حضرت حجت عجل الله فرجه را با این طرح مردمی همدل و همراه فرمایید.

التماس دعای فرج


تاریخ انتشار: 1394/12/24 || بازدیدها:
قطعه زیبای «تنها مانده» در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) با صدای علی فانی و محمد فصولی

قطعه زیبای «تنها مانده» در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) با صدای علی فانی و محمد فصولی تقدیم می شود.

دانلود فایل


تاریخ انتشار: 1394/12/23 || بازدیدها:
 پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون در پست اینستاگرامی با انتشار عکسی حکایت جالبی را تعریف کرد.

 

پرویز پرستویی بازیگر سینما و تلویزیون در پست اینستاگرامی

هوا بدجورى توفانى بود و آن پسر و دختر كوچولو حسابى مچاله شده بودند.
هر دو لباس‌هاى كهنه و گشادى به تن داشتند و پشت در خانه می‌لرزیدند.

پسرك پرسید: ..


تاریخ انتشار: 1394/12/23 || بازدیدها:

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به منظور آگاهی سریع و صحیح کاربران خود از «موضوعات اصلی» مطرح شده در بیانات و پیام‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی «مرور سریع» این بیانات و پیام‌ها را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

دانلود «مرور سریع» در قالب‌ pdf (از اینجا)

مرور سریع بیانات در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری


تاریخ انتشار: 1394/12/23 || بازدیدها:
نفوذ به شبکه دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی و پخش تصاویر انتفاضه قدس

افراد ناشناس جمعه شب با نفوذ به شبکه دوم تلویزیون رژیم اسرائیل، تصاویر انتفاضه ملت فلسطین را از آن پخش کردند. شبکه تلویزیونی المنار اعلام کرد، افراد ناشناس جمعه شب چند دقیقه به شبکه دوم تلویزیون اسرائیل نفوذ کردند و تصاویری از “انتفاضه قدس” را پخش کردند که باعث شوکه شدن بینندگان شد.

نفوذکنندگان محتوای تبلیغاتی از “انتفاضه” همراه با سرودی در ستایش از شهدایی که از آغاز انتفاضه اخیر شهر قدس تاکنون جان خود را از دست داده اند، پخش کردند...


تاریخ انتشار: 1394/12/23 || بازدیدها:
شهید مدافع حرم،

پیام زینب گونه خواهر شهید ثامنی راد
ما چشم انتظاری را به جان میخریم .گمنامی عزیزمان را به جان میخریم .دلشوره و دودو زدن چشم مادر مریضمان را به جان میخریم اما:


تاریخ انتشار: 1394/12/21 || بازدیدها:

  1  2  3  4   ...     12


انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور انقلاب امام زمان(عج)
با سلام به وبلاگ انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) خوش آمدید.مطالب آورده شده در این وبلاگ در بخش پرسش و پاسخ از منبع سخنرانیهای حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای مسعود عالی پیرامون وظایف منتظران در زمان غیبت، علائم ظهور و وظیفه منتظران ، بررسي ويژگي‌هاي خاص امام عصر(عج) و بحث عدالت،نقش امام عصر در تقدير انسانها و... که فایلهای صوتی ومتنی آن در سایت برنامه تلویزیونی سمت خدا به آدرسhttp://samtekhoda.tv3.ir موجود است می باشد . سعی شده از این سخنرانیها در قالب پرسش و پاسخ ،مطالب مورد نیاز همگانی و مسائل مورد سوال به خصوص برای جوانان و نوجوانان مطرح شود .

باشد که مورد توجه و استفاده همه مومنین و منتظران و وجود مبارک حضرتش قرار گیرد و گامی هر چند کوچک در راستای ظهور امام زمان (عج) داشته باشد. کپی برداری و استفاده و انتشار مطالب این وبلاگ کاملا آزاد بوده و اکیدا به خصوص برای سرگروههای حلقه های صالحین و نشست منتظران موعود توصیه می گردد.

از آیت الله بهجت (ره) سؤال شد: « بهترین شیوه ی ارتباط با امام زمان (عج) در این عصر چیه؟ » ایشان فرمودند: «به دستور امام زمان (عج) عمل کردن... اطاعت او کردن... کأنه می بینه... [سپس بعد از اندک تأملی فرمودند:] *کأنه نداره یقینا میبینه...* »

خدایا ببخش... « یقینا میبینه » پس یعنی همه ی آن روز ها که گناه می کردیم رو دیدن و چقدر با دیدن گناه کردن ما ناراحت شدند...

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و اَلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُمْ

آمار سایت

» بازدید امروز : 26
» بازدید دیروز : 1
» بازدید هفتگی : 26
» بازدید ماهیانه : 32
» بازدید سالانه : 14608
» کل بازدیدها : 90634

پروفایل مدیر وبلاگ
نام : زهرا باباخانیا
تحصیلات : کارشناسی نرم افزار
استان : قزوین
شهر : قزوین
email : babakhaniaz@shmail.ir
پانل کاربران
فراموشی کلمه عبور
عضویت
نظرسنجی
اگه همین جمعه قرار باشه آقا بیان، تو به عنوان یه شیعه آماده ای؟
کاملا آماده ام.
نمی دونم! واقعا هیچ........
دارم خودم رو آماده می کنم.
ذکر روزهای هفته