بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ اَللّهُمَّ اِنّا نَرْغَبُ اِلَیْکَ فى دَوْلَهٍ کَریمَهٍ تُعِزُّ بِهَا الاْسْلامَ وَاَهْلَهُ وَتُذِلُّ بِهَا النِّفاقَ وَاَهْلَهُ وَتَجْعَلُنا فیها مِنَالدُّعاهِ اِلى طاعَتِکَ وَالْقادَهِ اِلى سَبیلِکَ وَتَرْزُقُنا بِها کَرامَهَ الدُّنْیا وَالاْخِرَهِ اَللّهُمَّ ماعَرَّفْتَنا مِنَ الْحَقِّ فَحَمِّلْناهُ وَما قَصُرْنا عَنْهُ فَبَلِّغْناهُ اَللّهُمَّ الْمُمْ بِهِ شَعَثَنا وَاشْعَبْ بِهِ صَدْعَنا وَارْتُقْ بِهِ فَتْقَنا وَکَثِّرْ بِهِ قِلَّتَنا وَاَعْزِزْ بِهِ ذِلَّتَنا وَاَغْنِ بِهِ عآئِلَنا وَاقْضِ بِهِ عَنْ مَغْرَمِنا وَاجْبُرْبِهِ فَقْرَنا وَسُدَّ بِهِ خَلَّتَنا وَیَسِّرْ بِهِ عُسْرَنا وَبَیِّضْ بِهِ وُجُوهَنا وَفُکَّ بِهِ اَسْرَنا وَاَنْجِحْ بِهِ طَلِبَتَنا وَاَنْجِزْ بِهِ مَواعیدَنا وَاسْتَجِبْ بِهِ دَعْوَتَنا وَاَعْطِنا بِهِ سُؤْلَناوَ بَلِّغْنا بِهِ مِنَ الدُّنْیا وَالاْخِرَهِ آمالَنا وَاَعْطِنا بِهِ فُوْقَ رَغْبَتِنا یا خَیْرَالْمَسْئُولینَ وَاَوْسَعَ الْمُعْطینَ اِشْفِ بِهِ صُدُورَنا وَاَذْهِبْ بِهِ غَیْظَ قُلُوبِنا وَاهْدِنا بِهِ لِمَا اخْتُلِفَ فیهِ مِنَ الْحَقِّ بِاِذْنِکَ اِنَّکَ تَهْدى مَنْ تَشآءُ اِلى صِراطٍ مُسْتَقیمٍ وَانْصُرْنا بِهِ عَلى عَدُوِّکَ وَعَدُوِّنآ اِلهَ الْحَقِّ آمینَ اَللّهُمَّ اِنّا نَشْکوُ اِلَیْکَ فَقْدَ نَبِیِّنا صَلَواتُکَ عَلَیْهِ وَالِهِ وَغَیْبَهَ وَلِیِّنا وَکَثْرَهَ عَدُوِّنا وَقِلَّهَ عَدَدِنا وَشِدّهَ الْفِتَنِ بِنا وَتَظاهُرَ الزَّمانِ عَلَیْنا فَصَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَالِهِ وَاَعِنّا عَلى ذلِکَ بِفَتْحٍ مِنْکَ تُعَجِّلُهُ وَبِضُرٍّ تَکْشِفُهُ وَنَصْرٍ تُعِزُّهُ وَسُلْطانِ حَقٍّ تُظْهِرُهُ وَرَحْمَهٍ مِنْکَ تَجَلِّلُناها وَعافِیَهٍ مِنْکَ تُلْبِسُناها بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ
کلیپ انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور انقلاب امام زمان(عج)
کلیپ های منتخب
خبرها
جستجودر وبلاگ امام و انقلاب
وضعیت آب و هوا


اوقات شرعی

لحظه شمار غیبت
حدیث موضوعی
سوئیفت و ال‌سی

بازگشایی سوئیفت از جمله مسائلی بود که با شروع مذاکرات هسته‌ای بین کشورمان و گروه ۱+۵ زمزمه‌های آن به گوش می‌رسید.وعده‌ای که در صورت عملی شدن، می‌توانست راه‌گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور باشد. اما بازگشایی، عدم بازگشایی و نیمه‌کاره ماندن بازگشایی سوئیفت از جمله مسائلی است که مسئولان صحبت‌های ضدونقیضی را در خصوص آن ارائه می‌دهند....


تاریخ انتشار: 1394/12/21 || بازدیدها:
بی بی سی از «نفوذ ریشه ای» تا «نفوذ شاخه ای»
بی حیثیتی بی بی سی در نزد مردم ایران باعث شد تا آنها از “نفوذ ریشه ای” که مشخصه اش دیده نشدن و تاثیرگذاری بر کل مجموعه است دست برداشته و به “نفود شاخه ای” که مشخصه اش دیده شدن اما فلج کردن موضعی ست بپردازند
 بنگاه سخن پراکنی انگلیس خبیث، سابقه ای دیرینه در توطئه آفرینی و شیطنت در امور دیگر کشورها دارد. رادیو بی بی سی در ۸دی ۱۳۱۹ و وبسایت بی بی سی در سال ۱۳۷۹ و تلویزیون بی بی سی فارسی در ۲۵دی ۱۳۸۷ تاسیس گردیده است. از این رو با توجه به سابقه فعالیت طولانی مدت آن، می توان به تلاشش برای تاثیرگذاری در جنگ جهانی دوم، کودتای۲۸ مرداد، انقلاب اسلامی ایران، ۸سال جنگ تحمیلی، تحولات دولت اصلاحات، فتنه ۸۸، تحولات دولت یازدهم و در آخر انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات خبرگان پی برد...

تاریخ انتشار: 1394/12/21 || بازدیدها:
خانم مولاوردی از نماینده قزوین چه می‌خواهد/ سکوت خانم زرآبادی در قبال توهین نژادپرستانه کواکبیان

مولاوردی بیش تر شخصیتی ضد مرد و سیاست باز است تا شخصیتی که حامی حقوق زنان باشد. حقوقی که همه ما گذشته از هر حزب و جناحی معتقد هستیم باید محقق شود اما این حقوق باید بیرون از ایجاد جوهای کاذب و شومنی، در فضایی آرام و متناسب با فرهنگ و سنت ایرانی محقق شود...

تاریخ انتشار: 1394/12/17 || بازدیدها:

قرآن در خصوص اصحاب حضرت ولی عصر (عج)می فرماید:

“الذین ان مكناهم فی الارض اقاموا الصلاه و آتوا الزكاه و آمرو بالمعروف و نَهوا عن المنكر “(حج/۴۱)

كسانی كه اگر در زمین به آنان توانایی دهیم، نماز را به پا داشته و زكات را [به مستحق] می‏بخشند و به معروف امر نموده و از منكر نهی می‏كنند.

امام باقر(ع) در تفسیر این آیه شریفه می‏فرماید: «این آیه برای آل محمد و مهدی(ع) و اصحاب او است».(تفسیر نورالثقلین جلد ۳ص ۵۰۶)

لذا اگرکسی بخواهد از یاران آن حضرت باشد،باید به این امور اهتمام داشته باشد:

۱⃣ تقویت ارتباط معنوی با خدای متعال

۲⃣ اهتمام داشتن به نماز اول وقت و حتی المقدور به جماعت

۳⃣ اجتناب معاصی

۴⃣داشتن اهتمام به فریضه امر به معروف و نهی از منكر

۵⃣تلاش برای پرداخت زکات(نه فقط زکات دارایی بلکه زکات دانش و… )

 

photo_2016-02-29_17-12-28


تاریخ انتشار: 1394/12/10 || بازدیدها:
چرا اصولگرایان در تهران رای نیاوردند
انتخابات ۹۴ آزمون خوبی برای اصولگرایان بود و می تواند سنگ محکی برای سنجیدن عیار این جریان باشد. آن چه از پیش مورد تاکید رهبری بود یعنی مشارکت گسترده مردم به شکل بی سابقه یا کم سابقه ای رقم خورده است و شاهد یکی از بیشترین مشارکت های مردمی در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری بوده ایم.
نتیجه انتخابات در تهران نشان داد که تحلیل گران اصولگرایی و کسانی که نقش خط دهی فکری و روانی به این جریان دارند، فهم درست و مناسبی از مردم جامعه نداشته و از جریان رقیب خود و حتی از جریان اصولگرایی نیز شناخت درستی ندارند. تمرکز بر تهران و نگاه مرکز گرا ضربه سختی به اصولگرایان وارد کرد. هر چند در کل کشور اصولگرایان بیشتر رای آورده اند اما نتایج انتخابات در تهران به نفع این جریان نبود. به نظر می رسد که اصولگرایان در دام عملیات روانی اصلاح طلبان گرفتار شده‌اند و اگر هر چه سریعتر از این شرایط بیرون نیایند و اوضاع را مدیریت نکنند در مجلس پیش رو آرای استان ها نیز بی نتیجه خواهد ماند....
تاریخ انتشار: 1394/12/10 || بازدیدها:
● نوام چامسکی مشهورترین تئوریسین و تحلیلگر غرب: آیت الله خامنه‌ای زیرک‌ترین و سیاست‌مردترین فرد جهان است، کاری کرده که حتی دشمنان بزرگ ملتش هم برای حضور مردمش در صحنه‌ی انتخابات تبلیغ میکنند.

● سیاستمداران پر مُدعای غرب، برای فیلم او نقش بازی میکنند.
●وقتی مشارکت زیاد شود، پیروز واقعی دنیا آیت‌الله خامنه ایست نه غربی‌ها.
●امروز سیاست‌مداران دنیا با تایید دموکراسی واقعی در ایران، حقارت خود را در برابر آیت‌الله به تصویر کشیدند.

برنده واقعی نظام مقدس جمهوری اسلامی و رهبری معظم انقلاب و امت بصیر ایران اسلامی

چامسکی-آیت‌الله خامنه‌ای- انتخابات


تاریخ انتشار: 1394/12/10 || بازدیدها:

photo_2016-02-25_21-56-02

photo_2016-02-25_21-55-42


تاریخ انتشار: 1394/12/06 || بازدیدها:

احزاب و جریانات سیاسی در آستانه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی فعال شده اند. امسال تمایل احزاب به سمت بستن لیست های ائتلافی بوده و در قالب لیست، افراد را معرفی می کنند. در تهران این موضوع پررنگ تر است و بعد از کش و قوس های فراوان نهایتاً سه لیست اصلی برای انتخابات از سوی احزاب و جریانهای سیاسی مختلف ارائه شده است.

گرایش های تخصصی لیست های انتخاباتی تهران چگونه است؟


تاریخ انتشار: 1394/12/03 || بازدیدها:
تشریح 3 جریان حاضر در انتخابات آینده در گفت و گو با رضا سراج

برنامه اصولگرایان حل مسائل اقتصادی، اعتدالی ها حمایت از دولت و اصلاح طلبان مسائل سیاسی است/کرباسچی؛ حامی و پشتیبان لیست اصلاح طلبان/در لیست اصلاح طلبان متخصصان اقتصاد جایی ندارند،این لیست همانطور که عارف در برخی از سخنرانی های خود اعلام کرده است، رویکرد اصلی خود را رفع حصر سران فتنه قرار داده است.

رضا سراج، کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در تحلیل جریان های حاضر در انتخابات و لیست های انتخاباتی اظهار داشت: انتخابات این دوره از مجلس شورای اسلامی به جای اینکه سیاسی باشد، در ابعاد بیشتر از سیاست خود را بروز داده است....


تاریخ انتشار: 1394/12/03 || بازدیدها:
حذف بسیج از برنامه ششم توسعه مصداق نفوذ استخودداری بنی صدر از تجهیز و توسعه بسیج حذف بسیج، حذف مردم است
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آن نفوذی که رهبری هشدار داده بودند همین ها است، یعنی عدم توجه به نیروهای انقلابی، مردمی و افرادی که می خواهند برای سربلندی انقلاب و نظام افتخار آفرینی کنند.

محمد اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرگزاری بسیج، با اشاره به تاریخچه تشکیل نیروی مردمی بسیج، اظهار داشت: بسیج سال ۵۸ با فرمان رهبر کبیر انقلاب با عنوان ارتش ۲۰ میلیونی مردمی، ۱۰ ماه پیش از آغاز جنگ تحمیلی، تشکیل شد...


تاریخ انتشار: 1394/12/03 || بازدیدها:
استفتاء از رهبر انقلاب درباره حكم رأی دادن سفید و بی نام

رهبرانقلاب:

درهرصورت اگر رأی سفید دادن موجب تضعیف نظام اسلامی باشد،حرام است.

به نقل از KHAMENEI.IR، در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در هفتم اسفند ماه جاری، دفتر استفتائات مقام معظم رهبری به برخی استفتائات پیرامون انتخابات، مطابق با فتاوای حضرت‌ آیت‌الله‌العظمی سیدعلی خامنه‌ای پاسخ داده است...


تاریخ انتشار: 1394/11/29 || بازدیدها:

در آستانه انتخابات دوباره فعال شده؛ نه تنها خودش بلکه حزبی که سال‌ها از تاسیسش می‌گذشت را هم برای رسیدن به کرسی‌های سبز بهارستان به خط کرده است.
حضور وی و هم حزبی‌هایش این روزها در کنار اصلاح طلبان مخالفان زیادی داشت، به خصوص کسانی که با منش و شیوه کاری او در عالم سیاست آشنا هستند خوب می‌دانند که غلامحسین کرباسچی و کارگزارانی‌ها چندان قابل اعتماد نیستند.

مستند مرد هزارچهره ، غلامحسین کرباسچی

دریافت فایل مستند مرد هزارچهره ، غلامحسین کرباسچی

چهره پنهان اختلاف میان اصلاح طلبان!
در ماه‌های اخیر که موضوع تشکیل شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان مطرح شد، کرباسچی تلاش کرد که حتما نمایندگانی در این شورا داشته باشد.
کرباسچی با تلاش برای حضور اعضای حزب متبوعش در شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان نشان داد که نمی‌خواهد در عرصه مهم و سرنوشت ساز انتخابات مجلس دهم نقش موثری ایفا نکند؛ آنهم کسی که در سال‌های اخیر با استراتژی تغییر چهره در موقعیت‌های مختلف به «مرد هزار چهره» عالم سیاست تبدیل شده است.
اما حضور چهره‌های نزدیک به کرباسچی در جمع اصلاح طلبان چندان بی‌حاشیه نبود و بر اساس اخباری که کم و بیش از جلسات شورای عالی اصلاح طلبان بیرون می‌آمد، می‌شد بروز اختلاف‌های جدی میان طیف کرباسچی با اصلاح طلبان را تائید می‌کرد.
سرلیستی عارف یکی از مواردی بود که از همان روزهای اول مسئله اختلافی کرباسچی و اصلاح طلبان بود؛ برخی معتقد بودند که دبیرکل حزب کارگزاران اصلا علاقه‌ای به ایجاد یک رقیب برای خود در عرصه مدیریت و جهت دهی به تصمیمات اصلاح طلبان ندارد و بیشتر قائل به نقش نمایشی برای عارف در جایگاه ریاست شورای عالی اصلاح طلبان است.
کرباسچی حتی به توصیه پدر معنوی حزب کارگزاران سازندگی یعنی هاشمی رفسنجانی برای کنار آمدن با عارف درباره لیست تهران اصلاح طلبان، توجهی چندانی نکرد و همین اختلافات باعث به تاخیر افتادن انتشار لیست اصلاح طلبان برای تهران شد.
نقطه اوج نقش آفرینی کرباسچی برای کنار زدن عارف و قرار گرفتن در جایگاه مدیریت اصلاح طلبان، تهدید رئیس شورای عالی اصلاح طلبان به افشاگری بود.
برخی معتقدند که «رهبری جریان اصلاحات در انتخابات» همان چیزی است که کرباسچی نمی خواهد به محمد رضا عارف رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان برسد؛ اعتقادی که قبلا نشانه هایی از آن در نوشتار محمد قوچانی عضو حزب کارگزاران در نشریه صدا و تاکید بر انحلال شورای عالی پس از انتخابات، به خوبی نمود دارد.
رونمایی صدا از «مرد هزار چهره» کارگزاران
برگزاری کنگره سراسری حزب کارگزاران پس از ۲۰ سال از تاسیس این حزب آنهم در آستانه انتخابات مجلس دهم، پیام‌های فراوانی دارد؛ آنهم درست در زمانی که اختلافات میان کرباسچی و عارف و کارگزاران و اصلاح طلبان به بالاترین حد خود رسیده است.
نشریه صدا که این روزها به ارگان تبلیغاتی کارگزاران تبدیل شده است در جدیدترین شماره خود به بهانه اظهارات کرباسچی دبیرکل حزب کارگزاران در اولین کنگره این حزب، تصویری تمام صفحه از وی را منتشر کرده است.
پوشش کامل سخنرانی غلامحسین کرباسچی غلامحسین کرباسچی در این کنگره و اظهارات و انتقادات وی از دوران اصلاحات، نشان از جدی بودن شکاف میان طیف فکری اطراف کرباسچی با اصلاح طلبان دارد.
دبیرکل کارگزاران با انتقاد از دوران اصلاحات گفت: متاسفانه عدم رعایت قوانین رقابت سیاسی حتی در دوره اصلاحات، وضعیت حزب را در دومین دوره فعالیت به جایی رساند که در چهار سال دوم دولت اصلاحات ترجیح دادیم فیتیله فعالیت مان را پائین بکشیم.
وی در بخش دیگری از سخنرانی خود درباره وضعیت کارگزاران در دوران اصلاحات نکته قابل تاملی را طرح می‌کند که دلایل اختلاف عمیق کارگزاران و کرباسچی با اصلاح طلبان را نمایان‌تر می‌کند: «حزب کارگزاران اینبار [در دوره اصلاحات] با تهاجم جریان های رقیب اصلاح طلب مواجه شده و به این نتیجه رسید که برای کمک به دولت و آرام شدن جو جامعه بهتر است تلاش حزب را برای ساماندهی وضعیت سیاسی نیروها نه متوقف بلکه کُند، کند.»
این اظهارات کرباسچی نشان می‌دهد که وی هنوز فشارهای وارد شده در دوران اصلاحات از سوی جریان‌های اصلاح طلب را بر حزب متبوعش و پدر معنوی آن، فراموش کند؛ رویدادی که دبیرکل کارگزاران با تکیه بر آن، می‌خواهد جایگاه هدایت اصلاح طلبان را از دست افرادی نظیر عارف خارج و در اختیار خود بگیرد.
شاید رپرتاژ نشریه صدا برای غلامحسین کرباسچی در آستانه انتخابات مجلس دهم و انتشار سخنرانی و حاشیه نگرانی قابل تامل از اظهارات آقای دبیرکل، نقطه شروع آخرین قسمت از پروژه «رونمایی از مرد هزار چهره کارگزاران» برای اثرگذاری در ائتلاف اصلاح طلبان برای مجلس دهم باشد.


تاریخ انتشار: 1394/11/29 || بازدیدها:

photo_2016-02-14_21-34-54
از سال ۷۹ تا ۸۳، ۲۸۰ واحد تولیدی گرفتار بحران مالی شدند. این اتفاق به دلیل واگذاری ۲۵۰ واحد تولیدی بدون درنظر گرفتن صلاحیت های لازم و تنها با سیاسی کاری مسئولان در دوره های سازندگی و اصلاحات به جمعی از مدیران آن دوره ها بوده است، در صورتی که این واگذاری ها می‌بایست با تعیین شرایط خاص واگذاری ها مطابق اصل ۴۴ قانون اساسی صورت می‌گرفت.

یکی از مهمترین این واگذاری ها به واگذاری کارخانه “رشت الکتریک” به همسر کرباسچی شهردار اسبق تهران مربوط است.

این کارخانه که تولید کننده کلید و پریز برق بوده و ۴ کارخانه در رشت، شهرک صنعتی، جاده سنگر و کنف باف داشته است، پس از واگذاری به بخش خصوصی در سال ۸۲، تعطیل شده است.

کارخانه الکتریک ایران در رشت متعلق به سازمان بازنشستگی کشوری بود که توسط سازمان صنایع ملی ایران به وکالت از آن سازمان در ۷ مهر ماه ۱۳۸۲ به ۴ خانم به نام‌های «ج» فرزند غلامحسین، «ع» فرزند غلامعلی، «ش» فرزند هادی و «ص» فرزند مهدی به مبلغ ۱۸٫۶ میلیارد ریال با اقساط ۵ ساله و با احتساب سود آن ۲۱ میلیارد و ۵۰۱ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال فروخته شد.

این ۴ خانم، همسران خانه دار سران و اعضای ارشد حزب کارگزاران سازندگی و از وابستگان مسئولان دولتی در دولتهای گذشته بودند که این موضوع برای نخستین بار از سوی دکتر احمدی نژاد در مناظره تاریخی ۱۳ خرداد ۸۸ با میرحسین موسوی افشا شد.

 photo_2016-02-14_21-35-08
پول-کثیف-مفسد-اقتصادی-که-می-خواهد-در-انتخابات-تأثیر-گذار-شود

photo_2016-02-14_21-11-48


تاریخ انتشار: 1394/11/26 || بازدیدها:

الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولتی که با شعار شفافیت آمد قرارداد محرمانه می‌بندد گفت: به انحصار گرفتن دولت توسط مجلس خلاف دموکراسی است.وی در ادامه با تشریح ریشه‌های فساد در کشور خاطرنشان کرد:در مبارزه با فساد ریشه های فساد در کشور بعد از انقلاب یکی در بحث اقتصادی و در زمان جنگ بود که به افراد مختلف ارزهای ۷ تومانی داده شد و ایجاد رانت کرد.

photo_2016-02-14_21-35-21

وی افزود: مدیران آقای هاشمی رانت‌های اطلاعاتی، سیاسی، قدرت و اقتصادی را فساد نمی‌دانستند.

وی افزود: در بحث خصوصی‌سازی هم فروشنده و خریدار یک نفر بود و یک نفر به عنوان وزیر و هم زمان خریدار قراردادها را امضا می‌کرد.

الیاس نادران در همین راستا خاطرنشان کرد: تا قبل از پرونده رحیمی و هاشمی، پرونده‌ای را در حوزه فساد اقتصادی نمی‌بینید که افرادی در دولت در ان نقش داشته باشند و محاکمه شوند.

وی با بیان اینکه نگرانی‌های اقتصادی نیز امروز در مسئله فسادهای اقتصادی وجود دارد اظهار داشت: در مورد پرونده بابک زنجانی مجلس فعلی جانانه وارد عمل شد که نمونه آن نامه‌ای خطاب به قوه قضائیه در مورد فرار خاوری بود. ما در مبارزه با فساد با احدی حتی اصولگرایان مماشاتی نداریم.

نادران اظهار داشت: در تعریف مدیران ارشد دولت فعلی نیز رانت فساد تلقی نمی‌شود و به همین دلیل برخی جاها کوتاهی‌هایی شده است.

 وزیران دولت رفسنجانی رانت رافساد نمیدانستند


تاریخ انتشار: 1394/11/26 || بازدیدها:
اصلاح طلبان نباید از افراد بدنام و دارای سابقه فساد اقتصادی استفاده کنند

اصلاح طلبان که با حمایت مالی مفسد اقتصادی می خواهند در انتخابات پیروز شوند، چگونه می توانند برای مردم خدمت کنند؟

انتخابات پیش رو عرصه ای است که دشمن برای نفوذ خود استفاده کرده است، دولت آمریکا برای تأثیرگذاری در انتخابات ایران بودجه معین نموده و چه بسیارند سرمایه داران مفسدی که در جریانهای سیاسی می خواهند بر روند انتخابات تأثیرگذار شوند و با پولهای کثیف که در رابطه قدرت، ثروت و فساد اداری به دست آورده اند سرنوشت انتخابات را تغییر دهند، افرادی را لیست نمایند و آنها را برای حضور در کرسی نمایندگی مجلس حمایت کند، در ادامه به جای خدمت به مردم منافع خویش را دنبال نمایند.

چگونه اصلاح‌طلبان حاضر به حمایت از فساد مالی شهردار تهران غلامحسین کرباسچی شدند؟ امروز جواب آن کاملا روشن شده است، پیوندی که برملا شده، او می خواهد اصلاح طلبان را با پول کثیف خود به قدرت برساند و رابطه قدرت و ثروت را تکمیل کند، باید پرسید اصلاح طلبان که با حمایت مالی مفسد اقتصادی می خواهند در انتخابات پیروز شوند، چگونه می خواهند برای مردم خدمت کنند؟...

متن کامل حکم محکومیت غلامحسین کرباسچی/پرونده مفتوح مفسد اقتصادی همچنان در دستور کار دستگاه قضا...
تاریخ انتشار: 1394/11/26 || بازدیدها:
حاج حسین یکتا به نقل از رهبر انقلاب: عده‌ای آمده‌اند اسلام و انقلاب را از ما بگیرند،هر کسی هر کاری که می‌تواندانجام دهد.

photo_2016-02-12_10-07-20

سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر ملت شریف ایران مبارک باد

جای شهداخالی...

سردارشهیدمدافع حرم حسین همدانی ازراهپیمایی22بهمن سال93تا94

photo_2016-02-12_20-16-01


تاریخ انتشار: 1394/11/23 || بازدیدها:
شکنجه گاه دیروز؛ عبرتکده امروز
در این زندان همه چیز در عین سکون، جاری است!، در این زندان همه سکوت، پر از هیاهوست!، در این زندان انگشت اشاره برای نشان دادن یا گزیده شدن بلاتکلیف است! در این زندان مخوف چشم‌ها برای زندانیان بندها ستاره می‌ریزند و نگاه ها دریا دریا خشم تثار دژخیم می‌کنند...

تاریخ انتشار: 1394/11/23 || بازدیدها:
حجت الاسلام پناهیان: مشکل ما در کشور مرعوب غرب شدن انقلابیون است

علیرضا پناهیان گفت: در کشور دو دسته غرب زده و مرعوب غرب داریم. غرب زدگان افراطی و غرب زدگان اعتدالی و میانه رو ،البته این دو نوع جریان در تفکر و باور به غرب در یک سطح هستند اما در شیوه عمل متفاوت. افراطی ها علناً گفته اند و می گویند باید از دین عبور کرد اما غرب زدگان میانه و اعتدال گرا در تفسیر شرایط امروز ابایی از تحریف تاریخ و دین ندارند حتی معتقدند امام حسین(ع) نیز با دشمن به مذاکره و تعامل پرداخت ...


تاریخ انتشار: 1394/11/23 || بازدیدها:

گروه جهادي راه كربلا؛تجربه 6 سال حضور مستمر در قلعه گنج از ساخت 12 مسجد تا آبرساني به طول 14 كيلومتر

مسئول گروه جهادي راه كربلا درباره مهمترين پروژه هاي عمراني انجام شده در منطقه قلعه گنج، مي گويد: “طي ۶ سال گذشته ۱۲ مسجد، ۳ مدرسه ۳ كلاسه با تمام امكانات، يك حسينيه به مساحت ۵۰۰ مترمربع، يك زمين ورزشي و يك كتابخانه ۱۲ هزار جلدي احداث كرده ايم.”

“راه كربلا” نام يكي از گروه هاي جهادي شاخص است كه سابقه اي طولاني در خدمت رساني به مناطق محروم دارد. اعضاي اين گروه جهادي بيش از ۶ سال است كه به صورت متمركز و بي وقفه در منطقه قله گنج كرمان به خدمت رساني مشغولند. انجام پروژه آبرساني از فاصله ۱۴ كيلومتري به يك روستا از جمله فعاليت هاي محروميت زدايي گروه جهادي راه كربلاست....


تاریخ انتشار: 1394/11/20 || بازدیدها:
تدبیر دولت برای نجات رکود ایران یا اروپا
دولت در شرایطی ۱۰٫۵ میلیارد دلار هزینه خرید هواپیما از شرکت ایرباس می کند که نهایتا ۷ میلیارد دلار سهم از دارایی های آزاد شده پس از تحریم ها دارد و این خرید در زمانی رخ می دهد که رئیس جمهور مهم ترین مشکل کشور را بیکاری، رکود و عدم رونق اقتصادی می داند.

تاریخ انتشار: 1394/11/20 || بازدیدها:

  1  2  3  4  5   ...     12


انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور انقلاب امام زمان(عج)
با سلام به وبلاگ انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) خوش آمدید.مطالب آورده شده در این وبلاگ در بخش پرسش و پاسخ از منبع سخنرانیهای حضرت حجت الاسلام و المسلمین آقای مسعود عالی پیرامون وظایف منتظران در زمان غیبت، علائم ظهور و وظیفه منتظران ، بررسي ويژگي‌هاي خاص امام عصر(عج) و بحث عدالت،نقش امام عصر در تقدير انسانها و... که فایلهای صوتی ومتنی آن در سایت برنامه تلویزیونی سمت خدا به آدرسhttp://samtekhoda.tv3.ir موجود است می باشد . سعی شده از این سخنرانیها در قالب پرسش و پاسخ ،مطالب مورد نیاز همگانی و مسائل مورد سوال به خصوص برای جوانان و نوجوانان مطرح شود .

باشد که مورد توجه و استفاده همه مومنین و منتظران و وجود مبارک حضرتش قرار گیرد و گامی هر چند کوچک در راستای ظهور امام زمان (عج) داشته باشد. کپی برداری و استفاده و انتشار مطالب این وبلاگ کاملا آزاد بوده و اکیدا به خصوص برای سرگروههای حلقه های صالحین و نشست منتظران موعود توصیه می گردد.

از آیت الله بهجت (ره) سؤال شد: « بهترین شیوه ی ارتباط با امام زمان (عج) در این عصر چیه؟ » ایشان فرمودند: «به دستور امام زمان (عج) عمل کردن... اطاعت او کردن... کأنه می بینه... [سپس بعد از اندک تأملی فرمودند:] *کأنه نداره یقینا میبینه...* »

خدایا ببخش... « یقینا میبینه » پس یعنی همه ی آن روز ها که گناه می کردیم رو دیدن و چقدر با دیدن گناه کردن ما ناراحت شدند...

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد و اَلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُمْ

آمار سایت

» بازدید امروز : 28
» بازدید دیروز : 1
» بازدید هفتگی : 28
» بازدید ماهیانه : 34
» بازدید سالانه : 14610
» کل بازدیدها : 90636

پروفایل مدیر وبلاگ
نام : زهرا باباخانیا
تحصیلات : کارشناسی نرم افزار
استان : قزوین
شهر : قزوین
email : babakhaniaz@shmail.ir
پانل کاربران
فراموشی کلمه عبور
عضویت
نظرسنجی
اگه همین جمعه قرار باشه آقا بیان، تو به عنوان یه شیعه آماده ای؟
کاملا آماده ام.
نمی دونم! واقعا هیچ........
دارم خودم رو آماده می کنم.
ذکر روزهای هفته